Opowieść o rodzinie

Sagi opowiadające o członkach poszczególnych rodzin przyciągają do siebie jak magnes. Mają one w sobie wszystko to, co sprawia, że w szczególności kobiety lgną do takich książek jak pszczoły do miodu. Jest tam opowieść obyczajowa, jest tajemnica, ale również jest miłość. Chociaż nie jest ona tak oczywista, jak to się wszystkim wydaje. W takich książkach każdy czytelnik (nawet mężczyzna) może znaleźć coś dla siebie. Jeżeli ktoś lubi takie książki, to powinien sięgnąć po “Córka diabła. Ravenels. Tom 5” Lisy Kleypas (https://www.taniaksiazka.pl/corka-diabla-ravenels-tom-5-lisa-kleypas-p-1444146.html).

Rodzina Ravenels

Taką sagą jest właśnie Ravenels – rodzina, których członkowie są naprawdę jedyni w swoim rodzaju. Lisa Kleypas cieszy się ogromną popularnościa, a po wydaniu czterech tomów jej popularność jeszcze bardziej wzrosła. Każdy z tych tomów opowiada historię zupełnie innej osoby, która ma w sobie to coś, co interesuje. Tym razem na celownik wychodzi West Ravenel. Gdyby człowiek poznał go jeszcze kilka lat temu, to na pewno szybko odpuściłby sobie taką znajomość. Ogólnie West uchodził za diabła w ludzkiej skórze, który potrafi zniszczyć człowieka, jeżeli tylko mu się to spodoba. Osobiście doświadczyła tego Phoebe. To młoda kobieta, która bardzo wcześnie została wdową. Kochała swojego męża i jego śmierć doprowadziła ją do ogromnego smutku. Phoebe uważa, że to właśnie West Ravenel jest winien temu, iż jej ukochany mąż tak szybko pożegnał się z życiem. Na razie Phoebe nie ma zamiaru przejmować się tym człowiekiem, w spokoju opłakując zmarłego.

Tajemniczy przystojniak

Po zakończeniu okresu żałoby Phoebe bierze udział w rodzinnej uroczystości. Podczas jej trwania kobieta wpada na oszałamiającego mężczyznę, który robi na niej pozytywne wrażenie. Kobieta nawet nie wiedziała, że ktoś tak potrafi na nią wpłynąć. Jest pod jego ogromnym urokiem i aż sama nie wie co ma zrobić. Jest jeszcze bardziej zaskoczona tym, że ten mężczyzna nie kto inny jak West Ravenel – człowiek, którego ona nienawidzi. Nigdy wcześniej nie spotkała ona go w swoim życiu. Nawet jak żył jej mąż, dlatego też nie wiedziała, iż on to naprawdę on. Phoebe sama nie wie co ma teraz zrobić. West wywarł na niej ogromne wrażenie, ale pamięta doskonale to, co zawsze jej mówił zmarły mąż – Ravenel jest niebezpieczny i wykorzystuje ludzi, bawiąc się nimi. Czy Phoebe mimo to mu zaufa? Czy to możliwe, żeby od tego czasu West przeszedł przemianę? Tego dowiemy się z książki pt.”Córka diabła. Ravenels. Tom 5“. Dopóki sami się nie przekonamy, nie dowiemy się jaka jest prawda.

Ludzie - zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com

Autor

biuro@seodot.pl